Nordjysk Autoophug A/S

SALGSAFDELING:

I salgsafdelingen er vi altid klar til at tage imod dit besøg eller opkald. Vore sælgere har mange års erfaring inden for autobranchen og bliver løbende informeret og efteruddannet i det nyeste omkring bilerne. Vi kan derfor altid rådgive og vejlede dig i køb af brugte kvalitets autodele.

 

KONTAKT:

 Telefon: +45 98176144

 E-Mail: Nordjysk@Nordjysk-autoophug.dk

 Gammel Hvorupvej 135, 9400 Nørresundby

 

PERSONLIG KONTAKT:

 

Karsten Holst
Indehaver & Salgsafd.
+45 9817 6144
karsten@nordjysk-autoophug.dk

 

Henrik Simonsen
Salgsafd.
+45 9817 6144
henrik@nordjysk-autoophug.dk

 

Claus Brobak
Salgsafd.
+45 9817 6144
claus@nordjysk-autoophug.dk

 

Kim Q. Andersen
Salgsafd.
+45 9817 6144
kim@nordjysk-autoophug.dk

 

Gert Simonsen
Salgsafd.
+45 9817 6144
gert@nordjysk-autoophug.dk

 

Jan Dahl
Dækafd.
+45 9632 7294
jand@nordjysk-autoophug.dk

       

Åbningstider

Man-torsdag: 07.30 - 16.00

Fredag: 07.30 - 15.00

Lørdag: Lukket

Søndag: Lukket